» » Вітаємо учасників ЄВІ із успішним складанням єдиного вступного іспиту з іноземної мови!

Дата: 12-07-2021, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 червня відбувся єдиний вступний іспит з іноземних мов для абітурієнтів, які цього року вступають на навчання за програмами «Магістр». Усього у проходженні тестування взяли участь 100 тис. здобувачів освіти. Цьогоріч прохідний поріг становив 12 балів.

Вітаємо усіх студентів класичного університету Тернополя, які успішно склали іспит! Пишаємося тим, що ваш рівень володіння іноземними мовами є свідченням хороших знань та наполегливості у навчанні.

З 15 липня до 23 липня триватиме прийом заяв, вступники зможуть подавати документи на магістратуру (ознайомитись з інструкцією можна за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_EVI_EFVV_2021.pdf).

Широкий спектр можливостей, перспектива професійного зростання, нові цікаві напрямки й спеціальності та багато практичного досвіду! Усе це чекає вас у Західноукраїнському національному університеті.  То ж не зволікайте та подавайте документи!