Вітаємо!

Дата: 13-07-2021, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 липня завершився навчальний рік для слухачів, які опановували мову на курсах з вивчення державної мови підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства класичного університету Тернополя.

Дев’ятнадцять юнаків та дівчат з Руанди, Сьєрра-Леоне, Нігерії, Узбекистану, Гани та Індії підтвердили рівень володіння українською мовою відповідно до програми курсу та отримали сертифікати.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк. Вона наголосила, що отримані під час навчання знання стануть добрим початком для подальших звершень.

Приємно зазначити, що більшість слухачів обрали для продовження навчання Західноукраїнський національний університет.

Вітаємо випускників та бажаємо подальших успіхів, втілення у життя всіх задумів та мрій!