» » Відділ міжнародних зв’язків інформує

Відділ міжнародних зв’язків інформує

Дата: 14-07-2021, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сеульський національний університет (SNU) оголосив про можливість отримання Президентської стипендії, починаючи з весняного семестру 2022 р. для викладачів Університетів інших країн, які хочуть отримати науковий ступінь доктора філософії у SNU.

Кандидати на отримання стипендії повинні бути працівниками університету своєї країни, не мати наукового ступеня доктора філософії і бути прийнятим до SNU для отримання наукового ступеня, починаючи з 1 березня 2022 року.

Подати заявку на здобуття наукового ступеня можна у будь-якій галузі, однак пріоритет надаватиметься заявникам, які виконують дослідження у галузі техніки, медицини, охорони здоров’я, сільського господарства.

Навчання та дослідження здійснюватимуться англійською або корейською мовами. Дедлайн подачі документів – до 15 липня 2021 року.

Детальніше про стипендіальну програму SNU тут.

Заявка тут.

Завантажити Переглянути онлайн