» » Студентка ЗУНУ візьме участь у фіналі XXIII Студреспубліки

Студентка ЗУНУ візьме участь у фіналі XXIII Студреспубліки

Дата: 17-08-2021, 17:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21–24 серпня 2021 року відбудеться фінал XXIII Студреспубліки, у якому візьме участь студентка Західноукраїнського національного університету Христина Дурняк. Це найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей, який збирає найактивнішу молодь і найпрогресивніших інтелектуалів  для спільної роботи над темою «Інакша Україна — для Нового світу».  Христина представлятиме Тернопільщину та наш заклад вищої освіти у єдиному в Україні загальнонаціональному конкурсі краси особистості «Перша Леді» та розповість усім глядачам про соціальний проєкт «Велика, щаслива сім'я - міцна держава», адже вона є основним елементом суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь. Ректор Андрій Крисоватий зустрівся та поспілкувався зі студенткою  й побажав  Христині впевнено йти до своєї мети  та нових перемог.