» » Зустріч зі студентами-магістрами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Дата: 30-08-2021, 16:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Перед новим навчальним роком магістри спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» обговорили напрями і проблеми цифровізації в обраній справі.

Під час діалогу про розвиток бібліотечних і архівних ресурсів, звернули увагу на тенденції розвитку цифрових архівів, сучасних пошукових бібліотечних систем.

Також для молоді було продемонстровано алгоритм адміністрування репозитарію наукових текстів на прикладі платформи dspace та персональних профілів науковців. Для оптимізації управління інформаційно-аналітичною діяльністю на підприємствах й установах наведено переваги використання сучасних інтегрованих систем. На основі розбору панелі адміністратора наукового видання, на платформі Open Journal Systems та Гугл Академії розглянуто елементи бібліо- та вебометричного аналізу інформаційних потоків.

Окрему увагу звернули на необхідності дотримання авторських прав.

Кожен студент не тільки спостерігав як працює педагог вищої школи, а й був повноцінним учасником процесу!