» » Зустріч першокурсників юридичного факультету

Зустріч першокурсників юридичного факультету

Дата: 1-09-2021, 14:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив  юридичного факультету Західноукраїнського національного університету з особливою теплотою зустрічав своїх першокурсників. Молодь мала можливість поспілкуватися із викладачами, поринути у студентське життя закладу, а також познайомитися із новими друзями-однокурсниками.

Разом із кураторами юнаки й дівчата спеціальності: «Міжнародне право» візуалізували своє майбутнє та залишили сувої-бажання у капсулі часу, які відкриють у день випуску з класичного університету Тернополя.

Окрім того, вони створили свою команду, і на знак єдності та згоди працювати разом - намалювали дерево, де кожен  своєю долонею підтвердив, що готовий будувати успішну, сильну, амбітну спільноту.

Бажаємо вам відчувати стрімкий ритм сучасного, прогресивного і насиченого життя у найкращому закладі вищої освіти!