» » Зустріч ректора із полковником Романом Дудченком

Зустріч ректора із полковником Романом Дудченком

Дата: 6-09-2021, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася перша робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого та полковника Романа Дудченка, командира 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Андрій Ігорович розповів про військову підготовку студентів класичного університету Тернополя, військово-облікові спеціальності, сучасну навчальну матеріально-технічну базу, а також про практичні заняття й програму навчання  офіцерів запасу ЗУНУ.

У ході розмови було обговорено напрями співпраці між вишом та артилерійською бригадою, проблеми сьогодення, відповідальність перед державою, добровільний захист незалежності й територіальної цілісності країни і реформування військової освіти в Україні.