» » Партнери з Орхуського університету

Партнери з Орхуського університету

Дата: 7-09-2021, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У перший день роботи Міжнародного тижня у Західноукраїнському національному університеті відбулася лекція  Б'ярне Рерупа Шліхтера, доцента Орхуського університету (Данія) на тему "Різноманітність рівня посади в експерименті з викликом цифрових інновацій". Науковець поспілкувався зі студентами та викладачами навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Після лекції відбулася зустріч з ректором закладу вищої освіти Андрієм Крисоватим, де науковці мали змогу поспілкуватися щодо розвитку нових векторів співпраці.

Б'ярне Реруп Шліхтер подякував за запрошення відвідати вкотре університет й запевнив, що його візит має практичне спрямування, а саме: допомогти молодим викладачам з публікаціями закордоном. Б'ярне переконаний, що університет має потужний науковий потенціал й перспективних молодих людей.

«Я хочу приїхати до вас через місяць із циклом лекцій для студентів, а також запросити викладачів відвідати  Орхуський університет», - зазначив пан Шліхтер.