» » Підписання договору із авторизованим екзаменаційним центром «Cambridge Club»

Підписання договору із авторизованим екзаменаційним центром «Cambridge Club»

Дата: 7-09-2021, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий зустрівся із директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Кембрідж Клуб» Надією Приступою. Під час спілкування було підписано договір про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та авторизованим екзаменаційним центром «Cambridge Club».

Сторони обговорили відкриття  підготовчого відділення Cambridge Assessment Preparation Centre на базі класичного університету Тернополя, а також спланували ряд заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації викладачів англійської мови.

«Ми вкотре засвідчуємо, що готові до відкриття нових проєктів в освітньому просторі. Разом із вами ми даємо можливість нашим студентам та науковцям вдосконалюватися та зростати. Надання якісних освітніх послуг – це основне завдання професорсько-викладацького колективу нашого університету. Спільними  зусиллями ми налагодимо міжнародну комунікацію», - зазначив Андрій Ігорович.