» » Партнери із Батумського державного університету імені Шота Руставелі завітали до університету

Дата: 8-09-2021, 15:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проведення Третього Міжнародного тижня у ЗУНУ вже стало доброю традицією, адже це чудова нагода зустрітися з представниками академічної спільноти і професіоналами-практиками із різних куточків світу, обмінятися досвідом, обговорити перспективи співпраці з університетами-партнерами, налагодити міжнародні зв’язки, втілити у життя нові проєкти та ідеї. Географія заходу досить широка: у ньому беруть участь науковці із Бельгії, Кореї, Польщі, Болгарії, Грузії та багатьох інших держав.

У гостях соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету була проректор із наукової роботи Батумського державного університету імені Шота Руставелі професор Тамар Сірадзе. У своїй лекції «Освітні реформи в Грузії» вона проаналізувала зміни у системі вищої освіти, що відбулися після проведених реформ, поділилася досвідом і досягненнями своєї країни, яка невтомно шукає шлях до створення досконалої наукової системи. Особливу увагу лекторка приділила питанням входження Грузії у Болонський процес, правовому регулюванню освітніх реформ, підвищенню якості освітніх послуг, подоланню плагіату, вдосконаленню процедури вступу, програмам світової співпраці й англомовним програмам у закладах вищої освіти.

Спілкування закінчилося жвавою дискусією між академічною спільнотою та студентами.