» » Інтенсивні курси з вивчення англійської мови

Інтенсивні курси з вивчення англійської мови

Дата: 7-09-2021, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підготовки складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English)  рівень В2 та PET (Preliminary English Test) рівень В1 навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету з вересня 2021 року організовуються інтенсивні курси з вивчення  англійської мови.

Запрошуємо студентство та професорсько-викладацький колектив закладів вищої освіти  Тернополя, а також школярів.

У випадку успішного складання екзаменів слухачі Центру іноземних мов ЗУНУ отримають відповідні міжнародні сертифікати без обмеженого терміну дії.

Усі охочі можуть надіслати до 29 вересня 2021 року на електронну адресу центру іноземних мов ЗУНУ (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові;

- мобільний телефон;

За детальною інформацією звертатися у навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ за адресою: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107);

тел.:(0352)47-50-50 або 067-708-73-29;

e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.