Гриць Драпак у ЗУНУ!

Дата: 9-09-2021, 14:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті класичного університету Тернополя відбулася зустріч студентів з народним артистом України, відомим далеко за межами України, гумористом Грицем Драпаком. Більше години лектор з легкістю спілкувався з молодими людьми, не використовуючи комп'ютерних презентацій, музики чи спецефектів, яку б утримували увагу залу. Це й не дивно, адже серед шанувальників його таланту люди різного віку: від дітей до літніх осіб. Секрет тривалої популярності Гриця Драпака лежить у його закоханості в людей і життя, а також величезному оптимізмі. Стратегія гостя - добрі та дотепні жарти про реалії сьогодення: заробітчани, які повертаються додому, комунікації між людьми, міжгендерні стосунки, конфлікти між поколіннями, особливості української вдачі та ментальності.
Гість охоче ділився зі студентською молоддю спогадами з дитинства та юності, давав корисні поради, як бути успішним у навчанні та знайти своє покликання у житті. З гумором і теплом згадував про труднощі на своєму шляху до слави. Гриць Драпак настільки захопив увагу залу, що всі глядачі забули за свої гаджети - сиділи, ловлячи кожне слово цієї багатогранної особистості. Із невимовним захопленням та здивуванням прийеяли присутні вишуканий і дуже коштовний подарунок від Гриця Драпака факультету - власноруч вишиванку картину. Вона є не тільки уособленням багатьох позитивних якостей цієї надзвичайної людини, а й ще одним підтвердженням крилатого вислову про те, що талановита людина — талановита в усьому. Академічна спільнота соціально-гуманітарного факультету висловлює глибоку вдячність вельмишановному гостю й організаторам цієї зустрічі та з нетерпінням чекає нових відкритих лекцій із відомими людьми.

Переглянути лекцію можна за посиланням: https://youtu.be/xPgnUEqqyEA