» » Студенти ЗУНУ успішно пройшли стажування та закінчили навчання в Антикорупційній школі НАБУ 2021

Дата: 28-09-2021, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Віталій Голова та Ірина Манвелішвілі успішно пройшли стажування та закінчили навчання в Антикорупційній школі НАБУ 2021.

Молодь розповідає, що зацікавилася антикорупційними складовими, системою органів, їх повноваженнями та як діяти при виявленні корупції. У ході навчання вони відвідали Вищий антикорупційний суд, обговорили процес підготовки до розгляду кримінальних проваджень, були учасниками тематичних тренінгів, конференцій, а також вивчали методику обшуків антикорупційних злочинів, створювали проєкти процесуальних документів. Зараз Віталій та Ірина є амбасадорами у поширенні антикорупційної діяльності.

Проєкт «Антикорупційна школа НАБУ 2021» реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС — провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.