» » Розпочалася робота студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Розпочалася робота студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Дата: 15-09-2021, 18:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті розпочав роботу студентський науковий гурток «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Керівник к.е.н., доцент кафедри Вікторія Булавинець привітала усіх присутніх та представила оновлений колектив.

Із вітальним словом виступила завідувачка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Ольга Кириленко і зазначила, що завдяки професіоналізму і наполегливому прагненню гуртківців до пізнання нового - студентська наука набуде нових якостей й матиме значні досягнення.

Також під час засідання було зачитано звіт про діяльність за минулий рік та окреслено подальші напрями роботи. Нові учасники гуртка із цікавістю і захопленням слухали про проведені заходи й висловили свої побажання щодо співпраці та здобуття нових знань й досвіду.

На завершення наставники побажали усім  креативних ідей, натхнення і творчих успіхів в усіх починаннях.