» » Студенти вишу відвідали студію телеканалу ТV-4

Студенти вишу відвідали студію телеканалу ТV-4

Дата: 29-09-2021, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту «Інтеграційна сесія» студенти соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету разом із викладачем Андрієм Підлужним відвідали студію телеканалу ТV-4.

Спікером відкритої лекції була Юлія Винокур - заслужена журналістка України, генеральний директор ТК TV-4. Вона розповідала про роботу телеканалу зсередини, грантові програми, як відбувається підготовка телепередач. Також на зустрічі виступали молоді журналісти, які розповідали про взаємодію у команді.

Молоді провели цікаву та пізнавальну екскурсію, де показали закулісся робочого процесу. Юнаки та дівчата привітали колектив телеканалу із 30-річчям та побажали творчих звершень і довгих успішних років роботи.