» » Засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Дата: 30-09-2021, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Самоосвіта сьогодні є важливою складовою успіху. Особливої актуальності ця форма набула за умов карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу. Соціальне дистанціювання та онлайн-навчання спонукали багатьох юнаків та дівчат до пошуку додаткових джерел здобуття знань. Під час засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія учасники обговорили можливості для самоосвіти. Доцент кафедри, доктор економічних наук Володимир Горин презентував для студентів  тренінг «Освітні платформи як можливості для самоосвіти». Гуртківці та координатори дізналися багато цікавої інформації про історію створення відомих  платформ Khan Academy, edX, Coursera, а також вітчизняних популярних освітніх онлайн-платформ EdEra, Prometeus, ВУМ online, Impactorium. Володимир Петрович розповів як стати користувачем освітніх послуг та про досвід здобуття знань із таких видів джерел.