Курси з інтернет-маркетингу

Дата: 30-09-2021, 15:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Якщо ви хочете розвинути свій бізнес у соціальних мережах, тоді цей курс для вас. Навчання проводять викладачі кафедри маркетингу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету та запрошені спеціалісти із інтернет-маркетингу.

Під час занять ви отримаєте знання і сформуєте навички використання інструментів-сервісів, а саме:

– стратегія маркетингу онлайн;

– SEO (пошуковий маркетинг);

– SMM (маркетинг у соцмережах);

– як запустити рекламу у Faсebook та Instagram;

– e-mail-маркетинг;

– контестна реклама (Google Ads);

– обробка фотографії;

– копірайтинг та нейромаркетинг.

Заняття проходитимуть у:

- комп'ютерних лабораторіях;

- лабораторії нейромаркетингу та реклами.

Слухачі  будуть виконувати завдання із  використанням фото, відео і нейрообладнання.  Після завершення навчання видається сертифікат класичного університету Тернополя.

Організатори: навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів, кафедра маркетингу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Вартість навчання - 1755 грн за 8 занять.

Реєстрація до 15 жовтня 2021 року за посиланням:

Для отримання додаткової інформації пишіть на електронну адресу: nncirt@wunu.edu.ua  або телефонуйте +38 (098) 790-19-13.