Гра-квест у бібліотеці ЗУНУ!

Дата: 1-10-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Західноукраїнському національному університеті було поведено гру-квест «Стежками рідної землі».

Модераторами заходу виступили завідувачка читального залу для студентів  Ірина Любезна та куратор першокурсників-обліковців ВСП "Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ" Ірина Бобчук.

У грі взяли участь три команди, кожна з яких складалась із 8 студентів.

Інструктаж та жеребкуванні юнаки да дівчата проходили у читальному залі. Після цього кожна команда отримала карту для проходження, де був зазначений маршрут. Квест складався із 4 секцій, на кожній з яких студенти отримували певну кількість балів та частину вислову, який вони мали зібрати для виграшу.

Захід подарував молоді безліч позитивних вражень та емоцій, згуртував студентів, розвинув вміння працювати в команді, орієнтацію у книжковому фонді бібліотеки.