Інтелект-шоу «ЗУНУ - 55»

Дата: 4-10-2021, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого жовтневого дня в університетській світлиці було гаряче. Інтелект-шоу «ЗУНУ-55», приурочене ювілею класичного університету Тернополя, об’єднало талановитих студентів освітніх програм «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Сходознавство» ННІМВ ім. Б.Гаврилишина.

Випробування передбачали перевірку знань юнаків та дівчат із історії рідного закладу вищої освіти, його символіки, структури, традицій,  а також завдання  про відомих випускників та знаних особистостей вишу.

«Пошуки відповідей на цікаві  запитання дали можливість молоді проявити та випробувати власний інтелект, увагу, кмітливість, зосередженість і навіть почуття гумору», - ділиться враженнями ведучий заходу Дмитро Худик.

Переможцями стала студентська команда «Демократи & дипломати». Захід організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання спільно з колективом кафедри міжнародних відносин та дипломатій.