» » Інтенсивні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов

Дата: 4-10-2021, 15:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету триває набір учасників на інтенсивні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов для студентського колективу університету.

Організація навчання у центрі іноземних мов ЗУНУ здійснюється за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. Підготовка здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням відповідного сертифікату згідно з Європейськими рекомендаціями із мовної освіти. Наповненість груп: 5, 8 та 10 осіб.

Усі охочі можуть надіслати до 13 жовтня 2021 року на електронну адресу: centrinozmov@wunu.edu.ua такі дані:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- академічна група;

- е-mail;

- мобільний телефон.

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою:

м. Тернопіль, вул. Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29;

e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.