» » Долучися до проєкту «Вивчай світ → Рекламуй Україну!»

Долучися до проєкту «Вивчай світ → Рекламуй Україну!»

Дата: 30-09-2021, 16:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо усіх охочих долучитися до проєкту «Вивчай світ → Рекламуй Україну!» («Discover the world → promote Ukraine!»).

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт основна мета якого популяризація України у світі шляхом створення та обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями.

Тобі потрібно надсилати фото (аерофото) місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва.

Термін подання – до 10 жовтня 2021 року, за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1vw9M_fYtV3rwJ0EwcPtC_aKtEyV-U-GN

Вимоги до фото:

• якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560;
  • короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів);
  • ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: postcrossingmon@gmail.com.