» » Візьми участь у челенджі «Книга у тренді»

Візьми участь у челенджі «Книга у тренді»

Дата: 4-10-2021, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вважаєш себе книгоманом, який має ідеї та достатньо енергії, щоб залучити до читання ще більше людей? Зроби перший крок у втіленні своїх задумів - візьми участь у конкурсі!

Долучайся до челенджу «Книга у тренді», надсилай нам короткі відео з улюбленою книгою й опиши, чому її варто прочитати іншим, зачитуй улюблені рядки та надсилай свою роботу  у Messenger  бібліотеки ім. Л. Каніщенка  Західноукраїнського національного університету або на пошту: komplektuv@ukr.net до 15 жовтня 2021 року.

Студент, який переможе - отримає сертифікат на осінню фотосесію у популярного фотографа.

Переможця обиратимеш ти, тому будь активним.  Відео будуть розміщені у соцмережах бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету.