Mind-квіз «Знай наших!»

Дата: 5-10-2021, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся Mind-квіз «Знай наших!» до 55-річчя Західноукраїнського національного університету, організований відділом гуманітарної освіти та виховання.

Учасниками вікторини стали студенти групи ПС-11 соціально-гуманітарного факультету, спеціальності «Психологія».

У цікавій та насиченій інтелектуальній боротьбі, яку провів Дмитро Худик, у різних тематичних завданнях з-поміж чотирьох груп перемогла команда «Царапки». Юнаки та дівчата дізнавалися більше про історію вишу, а також відгадували його відомих випускників та багато іншого. Найцікавішим і найазартнішим було розгадування номеру телефона, на який молодь мала зателефонувати та сказати слово-пароль.

Переможці отримали пам‘ятні книги та запрошення на студентську вечірку від первинної профспілкової організації студентів класичного університету Тернополя!