» » Триває набір студентів 1 курсу магістратури ФКІТ на семестрове навчання в Університеті Бєльсько-Бяла

Дата: 5-10-2021, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету  разом із Університетом у Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) розпочали програму двох дипломів для підготовки за другим (магістерським) рівнем у галузі знань «Інформаційні технології».

У межах підписаної угоди між класичним університетом Тернополя та Університетом у Бєльсько-Бяла триває набір студентів 1 курсу магістратури ФКІТ на семестрове навчання в Університеті Бєльсько-Бяла.

Для отримання запрошення та  з метою оформлення візи необхідно подати такі документи:

1) ім’я та прізвище (як у закордонному паспорті);

2) галузь знань та спеціальність;

3) електронну адресу.

Підготовка здійснюється за півторарічною програмою: два семестри у класичному університеті Тернополя  та один семестр в Університеті Бєльсько-Бяла. Після захисту магістерської роботи студенти отримують два дипломи вище зазначених зво.

Деталі щодо вступу можна дізнатися у деканаті ФКІТ (каб. 6204), або за телефоном 0672817857 (Світлана Миколаївна).