» » Відбудеться Міжнародна наукова конференція

Відбудеться Міжнародна наукова конференція

Дата: 6-10-2021, 15:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету запрошує взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Міжрелігійний діалог та його вплив на суспільство, політику, бізнес, культуру», яка відбудеться 13 жовтня 2021 року у Тернополі за участі науковців та дослідників з України, Польщі, Словаччини, Грузії, США.

Партнери: Центр міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас», Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Католицький університет в Ружомберку (Словаччина), Вища школа управління й адміністрування (Польща)

Захід проходитиме офлайн та онлайн із використанням платформи Zoom.

Локація: м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 9 (ауд. 32).

Початок о 10.00 годині.