» » Новий проєкт Школи професійного розвитку «АКМЕ»

Новий проєкт Школи професійного розвитку «АКМЕ»

Дата: 7-10-2021, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа професійного розвитку «АКМЕ» навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету започатковує інноваційний проєкт для студентів Спеціальність+: «Бізнес-тренер».

Проєкт спрямований на оволодіння навичками бізнес-тренера, як додатковими професійними компетентностями для студентів 4-5 курсів закладу вищої освіти. Набуті уміння стануть міцним фундаментом для професійної діяльності й ґрунтовним підсиленням основної кваліфікації.

Координатор: бізнес-тренерка ННІК, психологиня, фасилітаторка, PhD Марія Корман.

Навчання проходитиме у формі тренінгу з орієнтацією на практичний досвід у співвідношенні 70% практики та 30% теорії. Ділові, рольові та метафоричні ігри, вправи, мозкові штурми, суфі-коучинг, відеозйомка, обговорення проблем, індивідуальні консультації у перервах за кавою - далеко не весь перелік запланованих видів роботи на заняттях.

Курс Спеціальність+: «Бізнес-тренер» складається із чотирьох сесій обсягом 24 навчальні години. Вартість однієї сесії 1500 грн.

Завершивши навчання,учасники, які успішно оволоділи програмою тренінгу, отримають сертифікати бізнес-тренерів.

Реєстрація триватиме до 20 жовтня 2021 року за посиланням:

Не прогавте унікальну можливість особистісного та професійного зростання!