З Днем юриста!

Дата: 8-10-2021, 09:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні професійне свято фахівців-юристів, які обрали шлях відданості, справедливості, совісті, правди та закону, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право». День юриста  об’єднує правознавців різних сфер діяльності, які із непорушною волею, серйозною долею, позицією активіста утверджують принципи верховенства права, удосконалюють законодавство і правову культуру нації.

Шановні викладачі та студенти юридичного факультету, юристи! Ваша праця – відповідальна й сумлінна, адже щодня ви врегульовуєте найскладніші процеси, сприяєте руху України до шляху побудови демократичної держави європейського типу та зміцненню законності й правопорядку у державі.

Нехай життєва наснага до нових здобутків у професійній та громадській діяльності слугує процвітанню нашої Батьківщини. Бажаємо успіхів в юриспруденції, великих перемог, кар’єрного росту, злагодженої та результативної роботи!