» » 11 міжнародна конференція IDAACS’2021

11 міжнародна конференція IDAACS’2021

Дата: 8-10-2021, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж  22 по 24 вересня 2021 року відбулася 11-а IEEE міжнародна конференція з інтелектуального збору даних та передових обчислювальних систем (IDAACS’2021). Організатори: науковці науково-дослідного інституту інтелектуальних комп’ютерних систем Західноукраїнського національного університету та Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України й факультету електричної та комп’ютерної інженерії Краківської політехніки; співголови:  професор класичного університету Тернополя Анатолій Саченко, професори Краківського політехнічного університету Збігнєв Кокосінський та Володимир Самотій.

22 вересня відбулась церемонія відкриття конференції, на якій виступили: голова міжнародної наглядової ради конференції IDAACS, професор Міссурійського університету науки і технологій Джордж Марковський; ректор Західноукраїнського національного університету, професор Андрій Крисоватий; ректор Краківської політехніки Анджей Бялкевіч, співголови конференції професори Анатолій Саченко та Збігнєв Кокосінський. На пленарній сесії виступив  професор Севільського університету Антоніо Лук’юе із доповіддю на тему «Monitoring of microfluidic systems for biomedical applications».

Наступного дня було  проведено 12 усних та дві постерні сесії. Частина презентацій доповідей була представлена у вигляді відео, а автори відповідали на запитання керівників та учасників. Згодом виступив запрошений доповідач Шимон Лукасік, професор Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця (Польща) із доповіддю «Nature-inspired Metaheuristics in Unsupervised Learning».

24 вересня Юрій Демченко з університету Амстердама (Нідерланди) презентував тему «Big Data Infrastructure and Technologies for Data Science Projects Operationalisation».

До міжнародного програмного комітету конференції було подано 295 робіт авторів з 42 країн. Після рецензування прийнято і надруковано у збірнику праць конференції 219 робіт, яку буде подано до IEEE Xplore і згодом проіндексовано в Scopus та Web of Science.

Упродовж  22 по 24 вересня 2021 року відбулася 11-а IEEE міжнародна конференція з інтелектуального збору даних та передових обчислювальних систем (IDAACS’2021). Організатори: науковці науково-дослідного інституту інтелектуальних комп’ютерних систем Західноукраїнського національного університету та Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України й факультету електричної та комп’ютерної інженерії Краківської політехніки; співголови: були професор класичного університету Тернополя Анатолій Саченко, професори Краківського політехнічного університету Збігнєв Кокосінський та Володимир Самотій.