» » Школа підготовки до ЗНО - старт

Школа підготовки до ЗНО - старт

Дата: 8-10-2021, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету розпочав роботу Школи підготовки до ЗНО 2021-2022 для абітурієнтів ЮФ.

Координатор – к.е.н., доцент кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Олександра Олійничук разом із волонтерами-випускницями Школи підготовки до ЗНО 2018-2019, 2019-2020, студентками спеціальності «Право» Іриною Савкою, Іриною Кокітко та Каріною Романів ознайомили учасників із особливостями навчального процесу у виші, навчально-науковою та матеріально-технічною базою факультету.

У ході екскурсії гості відвідали:

- криміналістичну лабораторію;

- тир і спортзал;

- зал судових засідань;

- навчальну аудиторію імені професора Ф. Цолля;

- предметно-орієнтований кінозал;

- хол слави;

- актову залу;

- dream-lab художника Кирила Богданюка (випускника).

Згодом слухачі поринули у світ історії України під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права Василя Ухача.

Реалізація проєкту дає можливість абітурієнтам якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, української мови/літератури, англійської мови та математики і, таким чином, втілити свою мрію у реальність – стати студентом класичного університету Тернополя!