» » Поєднання теорії та практики у Тернопільському обласному художньому музеї

Поєднання теорії та практики у Тернопільському обласному художньому музеї

Дата: 8-10-2021, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні актуальним є поєднання теорії та практики в освітньому процесі соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.  Такий підхід у навчанні практикується у  вивченні дисципліни «Історія та теорія української та світової культури».

Першокурсники освітньо-професійних програм «Культурна дипломатія» та «Графічний дизайн» мали змогу ознайомитись із колекцією Тернопільського обласного художнього музею. Студенти пізнали різноманітні стилі українського та зарубіжного мистецтва на прикладі творчості XVIII-XXI ст., відкрили для себе унікальну культурну спадщину Тернопілля, відвідали реставраційну майстерню, а також переконались у позитивному впливі культури на емоції й здоров'я людини.