» » Зустріч із новообраними активістами ЗУНУ

Зустріч із новообраними активістами ЗУНУ

Дата: 12-10-2021, 12:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч новообраного голови  університетської ради студентів, студентських деканів й директорів із першим проректором Західноукраїнського національного університету  Миколою Шинкариком.

Привітавши присутніх, Микола Іванович зазначив, що активісти студентського самоврядування є рушійною силою життя закладу вищої освіти, адже тільки їхні нестандартні ідеї, унікальні думки та наснага до роботи є основою насиченого періоду навчання юнаків та дівчат.

Голова УРС Андрій Слота разом із колегами обговорив проблеми, які можуть виникати під час проживання у гуртожитках, специфіку навчального процесу, реалізацію креативних проєктів, організацію мистецького і спортивного життя молоді.

Працюймо на імідж класичного університету Тернополя!