» » Старт 16-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Дата: 2-10-2021, 10:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів класичного університету Тернополя та всіх охочих взяти участь у 16-му Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Мета  -  підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці з центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) потрібно надсилати на електронну адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2021 року.

Детальніше за посиланням: https://dn.gov.ua/news/startuvav-prijom-robit-na-16-j-vseukrayinskij-konkurs-multimedijnih-proyektiv-vryatuvati-vid-zabuttya