» » Тренінг-центр «Імітаційний банк» - нові можливості!

Тренінг-центр «Імітаційний банк» - нові можливості!

Дата: 18-10-2021, 13:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, навчаючись за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», мають можливість не лише опановувати знання на лекційних заняттях, але і отримувати практичний досвід роботи за допомогою автоматизованої банківської системи Б2.

Нещодавно  у тренінг-центрі «Імітаційний банк»  класичного університету Тернополя було проведено декілька занять, зокрема к.е.н., доцентом кафедри банківського бізнесу Богданом Сенівим та к.е.н., доцентом кафедри банківського бізнесу  Юлією Галіцейською. Навчання дозволяє молоді покращити навички роботи із банківськими програмними продуктами. Завдяки АБС Б2 юнаки та дівчата можуть зрозуміти як проводяться банківські операції на практиці й відтворити діяльність банківської установи.