» » Посвята першокурсників ННІМВ ім. Б. Д.Гаврилишина

Посвята першокурсників ННІМВ ім. Б. Д.Гаврилишина

Дата: 18-10-2021, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 жовтня 2021 року у славетному Збаразькому замку відбулася посвята студентів-першокурсників ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина.

Із вітальним словом до студентів звернулись: директор інституту Ірина Олегівна Іващук, завідувач кафедри іноземних мов Людмила Костянтинівна Крайняк.

Старші колеги, другокурсники інституту ННІМВ поділились настановами та побажаннями для першокурсників. А на добру долю та славетні починання, в історичних стінах, до молоді звернувся нащадок українських козаків, посвятивши їх у студенство.

У легкій та невимушеній атмосфері студенти співали пісень разом із Вікторією Шевчук та Ксенією Кічак.

Вітаємо нову студентську молодь у нашому університеті та закликаємо відкривати для себе світ у форматі ЗУНУ.