» » Науковці ЗУНУ взяли участь в урочистому святкуванні ювілею факультету права Вармінсько-Мазурського університету

Дата: 18-10-2021, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Науковці Західноукраїнського національного університету взяли участь в урочистому святкуванні ювілею факультету права Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині. Від імені академічної спільноти юридичного факультету ЗУНУ заступник декана, к.ю.н., Світлана Мазепа та доцент кафедри міжнародного права та міграційної політики, д.ю.н., Тетяна  Дракохруст привітали партнерів зі святом – 20-річчям факультету права Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині.

«Дякуємо за плідну співпрацю на благо наших університетів! Від щирого серця бажаємо рухатися від перемог до успіху, підкорюючи нові вершини!», - зазначили у вітальній адресі науковці-правники класичного університету Тернополя.