» » Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Прагматичні та семантичні аспекти сучасної термінологічної номінації»

Дата: 13-02-2013, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра іноземних мов Тернопільського національного економічного університету запрошує до участі Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Прагматичні та семантичні аспекти сучасної термінологічної номінації» науковців, аспірантів, слухачів магістратури та студентів.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1.Екстралінгвістичні та мовні чинники розвитку наукової і технічної термінолексики;

2.Теоретичні та прикладні аспекти перекладу термінів;

3.Сучасна методика та прийоми викладання фахової лексики у вищій школі;

4.Принципи та методи сучасної

термінографії.

Учасники конференції зможуть БЕЗКОШТОВНО отримати електронний варіант збірника тез доповідей  за матеріалами конференції на інтернет-сайті кафедри іноземних мов

Завантажити Переглянути онлайн