Вічна пам'ять!

Дата: 18-11-2021, 11:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З глибоким сумом повідомляємо, що 16 листопада 2021 року, відійшов у вічність Луцишин Михайло Миколайович.

Михайло Миколайович народився 8 вересня 1950 року в селі Кутузів Теребовлянського району, Тернопільської області. Навчався в Кутузівській восьмирічній школі з 1956 по 1964 року. Після закінчення школи вступив до Львівського технікуму промислової автоматики, який закінчив у 1970 році. У тому ж році вступив до Тернопільського філіалу Львівського ордену Леніна політехнічного інституту на вечірню форму навчання, яке поєднував із роботою на заводі «Електроарматура». З листопада 1970 року по грудень 1972 року служив в Московському окрузі Радянської армії.

Михайло Миколайович упродовж 15 років працював у Західноукраїнському національному університеті: 15 лютого 2005 року був прийнятий на посаду провідного енергетика служби головного енергетика. З 28 квітня 2006 року працював начальником відділу експлуатації і ремонту систем електропостачання та економії енергетичних ресурсів, а з 1 грудня 2009 року – начальником відділу експлуатації і ремонту систем електропостачання. З 28 серпня 2019 року по 3 лютого 2020 року займав посаду головного енергетика експлуатаційно-технічного відділу.

Низько схиляємо голову перед відходом у вічність Луцишина Михайла Миколайовича. Ми назавжди збережемо в душі світлу пам’ять про його чесне, гідно прожите життя.

Академічна спільнота сумує і висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям. Сьогодні, у цей важкий час, ми сумуємо разом з Вами, розділяючи Ваше горе.

Вічна йому пам'ять!