До уваги науковців!

Дата: 15-12-2021, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Західноукраїнського національного університету із Вроцлавським економічним університетом запрошуємо Visiting Professor для проведення 15 годин лекції для студентів з економіки підприємства у літньому семестрі 2022 року.

Курс охоплює низку тем з управління підприємством, що стосуються різних аспектів створення та розвитку підприємства протягом його життєвого циклу.

Лекції можна проводити як в режимі онлайн, так і очно, залежно від рішення викладача та епідемічної ситуації.

Розклад можна узгодити (заняття – березень-червень 2022 року).

Вимоги:

• ступінь «Доктора філософії»;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • досвід викладання курсів, пов’язаних з менеджментом, необхідний англійською мовою;
  • практичний досвід є перевагою.

Пропозиція передбачає:

• проведення 15 годин лекцій з економіки підприємства (англійською мовою) для групи з 45 студентів програми бакалавра з управління бізнесом;
  • екзамен та оцінювання студентів наприкінці семестру;
  • підготовка власних лекційних матеріалів/презентацій;
  • оплата за домовленістю.

Прийом документів триватиме до 19.12.2022.

Контактна особа: Ірина Щирба, координатор Українсько-польської програми

e-mail – iryskya@ukr.net