» » День незалежності Республіки Казахстан

День незалежності Республіки Казахстан

Дата: 16-12-2021, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні партнери!
Від імені багатотисячного колективу Західноукраїнського національного університету та від мене особисто прийміть сердечні вітання з Днем незалежності Республіки Казахстан!

Класичний університет Тернополя дорожить дружніми та партнерськими відносинами  з народом, який демонструє феноменальну здатність зберігати свою ідентичність та духовну культуру у найскладніших життєвих ситуаціях.

У цей день сердечно зичимо Вам здоров’я, добра, достатку, миру, процвітання, сили і наснаги у всіх майбутніх справах. Нехай натхненна праця окриляє на нові звершення, добрі починання, в ім’я процвітання вашої країни, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Святкуючи разом з Вами, бажаємо гарного настрою, не покладати рук, а твердо торувати шлях у майбутнє!

Ректор                                                                                          Андрій КРИСОВАТИЙ