Святий Миколай в ЗУНУ!

Дата: 17-12-2021, 10:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Святкове дійство у затишному новорічному залі Західноукраїнського національного університету. Цього разу громадська організація «Жінки-лідери Тернопілля» на майстер-клас від фахівців Тернопільської міської школи ремесел запросили більше 50 дітей із соціально незахищених категорій населення обдарованих діток та пластунів. Казкові герої від відділу гуманітарної освіти та виховання класичного університету Тернополя охоче фотографувались з дітками, а святий Миколай, роль якого сумлінно з року в рік виконує завідувач сектору культурно-масової роботи університету Борис Салабчук, пригощав усіх солодкими подарунками від організаторів дійства, жінок-лідерів Тернопілля.

Діти та організатори були в захваті від яскравих фотозон, оформлених працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету.