» » Співпраця з Державним податковим університетом

Співпраця з Державним податковим університетом

Дата: 17-12-2021, 18:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Західноукраїнського національного університету з робочим візитом завітала в.о. ректора Державного податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська й зустрілася з ректором класичного університету Тернополя. Андрій Крисоватий показав університет та запросив взяти участь у роботі Вченої ради.

Відбулося урочисте підписання меморандуму з Державним податковим університетом. Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий та в.о. ректора ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська домовились про співпрацю в освітній та науковий сферах, забезпечення високого професійного рівня фахівців у галузях права та цивільної безпеки, взаємодію у проведенні та координацію наукових, науково-практичних, науково-методичних та інших заходів, розробку пропозицій і рекомендацій щодо спільних наукових, освітніх та науково-методичних проєктів.

«Переконана, що нам потрібно об’єднувати зусилля задля розвитку університетів та формування молодої еліти нашої держави», – зазначила пані Валентина у зверненні.

Сторони обмінялися думками й окреслили вектори співпраці на 2022 рік.