» » Вечірні сутінки у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

Вечірні сутінки у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

Дата: 20-12-2021, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету першокурсники факультету комп'ютерних інформаційних технологій зустріли вечірні сутінки у  читальній залі й активно провели дозвілля у приємній компанії та теплій атмосфері.

Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів, доцент  Ірина Любезна.

Присутні мали змогу пройти цікавий квест, переглянути анімаційний фільм та поспілкуватися з однодумцями. Для молоді було проведено цікаві конкурси, розваги та інтелектуальну гру брейн-ринг, участь у якій взяли дві команди (дівчата проти хлопців).  Юнаки та дівчата відповідали на запитання про історію, літературу, спорт, музику, відомих людей світу, науку, винаходи, географію, релігію та традиції.

За результатами гри хлопці здобули перемогу. Однак, усі студенти показали високий рівень знань та довели, що всебічно розвиваються та не обмежуються лише навчальною програмою.