» » Віншування школярів Кошляківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Віншування школярів Кошляківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 18-01-2022, 15:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні на засідання ректорату завітали школярі та вчителі із Кошляківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скориківської сільської ради Тернопільcької області.

Уже декілька років поспіль, у час різдвяних свят, вони приїздять до класичного університету Тернополя, щоб засіяти університетську родину та побажати здоров’я, нових здобутків в ім’я майбутнього України. Теплі слова віншувань пролунали також від старости села Кошляки Володимира Кучаби, директорки школи Світлани Корчун та знаної випускниці Західноукраїнського національного університету Віри Гергель. Учителька початкових класів Надія Довбуш разом із своїми учнями прославляли народження Христа, вітаючи присутніх. Директорка будинку культури с.Кошляки Софія Дітковська та її вихованці Софія Турчин і Володимир Дячук запросили усіх до спільної коляди.

Особливим настроєм сповнилися серця членів ректорату, адже з уст дітей лунали піснеспіви та сяяли щасливі усмішки на обличчях.