» » Шоста мотиваційна лекція від СГФ!

Шоста мотиваційна лекція від СГФ!

Дата: 20-01-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 січня 2022 року о 16:00 год у межах національно-патріотичного виховання відбудеться Шоста мотиваційна лекція під патронатом Лабораторії суспільного моделювання соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя (керівник Андрій Підлужний), спільно з курсантами ДНЗ "Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Спікери:

Любов Гриневич-Борисяк – магістр хореографії, тренерка національної збірної з сучасної хореографії,  керівниця студії «TNG dance company» – багаторазових чемпіонів світу Dance World Cup 2020, 2021, переможців телевізійного проєкту « Крок до зірок», хореограф постановник одноактного балету «Нескорені духом», засновник і організатор танцювального конкурсу «Стихія танцю», режисер постановник , хореограф конкурсів краси «Міс Тернопілля»,«Красуня Тернополя», «Містер Тернополя»,  «Студентська міс України».

Олександр Лещенко  - хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт»(Foresight)

Борисяк Марія – студентка 2 курсу Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтв, фіналістка ЧС Dance World Cup 2019, Президентський стипендіат

Волощак Марія – переможниця численних всеукраїнських конкурсів з сучасної хореографії,  чемпіонка світу Dance World Cup 2020, 2021 р

Костянтин Богомаз – балетмейстер, модель, письменник, композитор.

Теми лекцій:

Топ-5 найскладніших танців світу