» » Міжнародне стажування викладачів ЗУНУ з медіації

Міжнародне стажування викладачів ЗУНУ з медіації

Дата: 21-01-2022, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В навчально-науковому інституті комунікацій опановують ненасильницьку культуру діалогу разом з ректором Нідерландської бізнес-академії, президентом Міжнародної Асоціації медіації, практикуючим медіатором, коучем, тренером, професором Яном ван Звітенем.

26-27 січня 2022 року в студії перемовин та дипломатичного протоколу класичного університету Тернополя відбудеться другий стаціонарний модуль програми міжнародного стажування викладачів «Медіація. Базовий курс».

Перший модуль проходив онлайн. Учасники вивчали досвід найкращих європейських миротворчих практик у системі посередництва, базові навички медіатора, структуру проведення медіації, техніки формулювання питань, класифікацію медіаційних процедур тощо.

Загалом стажування включає в себе широку програму теоретичного навчання та практики, у тому числі симуляцій процесу медіації, рольових вправ, роботи в групах, ситуативних кейсів, розбору відео-медіацій практиків світового рівня.

Вже у березні на учасників чекає подорож до м. Дордрехта, опрацювання заключного третього модуля стажування й, при успішному екзаменуванні, отримання омріяних сертифікатів.