» » Результати конкурсного відбору

Результати конкурсного відбору

Дата: 21-01-2022, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 січня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору викладачів у межах проєкту академічної мобільності ERASMUS+ для тижневого викладання дисциплін з міжнародних економічних відносин в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) відповідно до узгоджених програм у весняному семестрі 2021-2022 навчального року. На розгляд комісії були представлені документи, що засвідчували здобутки аплікантів, а саме: досвід роботи, наукові досягнення, сертифікати, що підтверджують знання іноземної мови. За результатами відбору в Університеті прикладних наук Інхолланд будуть стажуватися:  завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Роман Євгенович Зварич, д.е.н., проф. Олена Миколаївна Сохацька, к.ф.н., доц. Лариса Іванівна Вергун к.е.н., доц. Вікторія Олександрівна  Гомотюк.