» » Формування проєктних груп з підготовки заявок на конкурси за програмою Erasmus+

Формування проєктних груп з підготовки заявок на конкурси за програмою Erasmus+

Дата: 24-01-2022, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У навчально-науковому інституті інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету стартувала робота у проєктних групах з підготовки заявок на конкурси Erasmus+ за напрямом Жан Моне.

У ході першої зустрічі директор інституту Василь Брич провів мозковий штурм з генерації ідей для проєктних заявок.

Під час спілкування було відзначено важливість інноватики у різних сферах, обговорено особливості зелених і цифрових трансформацій у суспільстві. Учасники сфокусували увагу на технічних вимогах до проєктних заявок, визначенні цільових груп та індикаторів реалізації програми.