» » Відбувся тренінг «Використання відкритих даних у юридичній практиці»

Відбувся тренінг «Використання відкритих даних у юридичній практиці»

Дата: 26-01-2022, 11:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Успішне навчання на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету  - це не лише теорія, а й вміння застосувати знання на практиці. Нещодавно  у межах дуального навчання для студентів 2-3 курсів було проведено тренінг «Використання відкритих даних у юридичній практиці». Спікером виступила кандидат юридичних наук, начальник юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, викладач кафедри цивільного права і процесу Ірина Мирославівна Цвігун.

У ході спілкування юнаки і дівчата мали можливість ознайомитися із механізмом доступу до відкритих баз даних на прикладі функціонування Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, громадських об’єднань та Публічної  кадастрової карти, а також вивчити процедуру отримання загальної інформації, яка не підлягає оприлюдненню згідно відкритих даних.