» » Відбудеться тренінг «Інструменти захисту прав людини в ЄСПЛ: практичні аспекти»

Відбудеться тренінг «Інструменти захисту прав людини в ЄСПЛ: практичні аспекти»

Дата: 31-01-2022, 12:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Про практичні аспекти ефективності ролі рішень Європейського суду з прав людини про підвищення стандартів їх захисту подискутують студенти 2-3 курсів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

1 лютого 2022 року о 14:00 год у межах дуальної освіти для молоді кафедри міжнародного права та міграційної політики відбудеться тренінг «Інструменти захисту прав людини в ЄСПЛ: практичні аспекти» від  фахівчині з міжнародного права, правозахисниці Halina Niec Legal Aid Center, випускниці College of Europe in Natolin, стипендистки The Hague Academy of International Law, докторантки Jagiellonian University Ірини Гнасевич.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

ID: 813 013 7222