Дуальна освіта в ЗУНУ!

Дата: 3-02-2022, 17:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у залі електронних ресурсів класичного університету Тернополя студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ зустрілися із майстром ораторського мистецтва Ігорем Кусяком.

Вдала комунікація (екологічна комунікація) - це вирішення будь-яких питань, розв’язання конфліктів, підписання контрактів, ведення перемовин.

Спікер розповів про те як навчитися правильно вибудовувати ваші взаємини з іншими людьми, як перетворювати тривоги, упередження і страхи в мотивуючі чинники, як розвивати навички спілкування, як навчитись справляти хороше перше враження, висловлювати свою точку зору, відстоювати власні інтереси, а також справлятися зі складними ситуаціями і людьми.

Присутні розглянули важливі комунікативні техніки:
подолання бар'єрів комунікації;
вчились 'читати' партнера/аудиторію по невербаліці (жести, міміка, поза);
вчились виявляти маніпуляторів;
вчились об'єктивно сприймати і правильно розуміти партнера/аудиторію.